Spor Merkezi
Worfact - Spor Merkezi
Spor Merkezi

Worfact
Üyelerinizi anlayın
İşinize odaklanmanın en iyi yolu!!!

Spor Merkezi
My Image
My Image

Hizmet vereceğiniz üyelerinize kurum kültürünüzü yansıtın. Size sonuç almak için gelen kişilere sonuca nasıl ulaşacağınızı gösterin. Kurumunuz da yazılan workout’lar standart olsun. Workout’u sadece, eğitmeniniz kendi bilgi ve becerisiyle değil kurum kültürünü yansıtarak yazsın.

Üyelerinizin ölçümlerini tek bir ortamda tutun, takip edin ve analizlerini alın. Yapmış olduğunuz analizler sayesinde üyelerinize geri bildirimde bulunarak onları istedikleri sonuca ulaştırın.

Üyeniz sadece eğitmeni değil kurumunuzu da göz önünde bulundurarak karar versin.

My Image

İşinize performans odaklı yaklaşın. Kişileri, hedeflerini gerçekleştirebilecekleri için sizi seçmeleri gerektiğine inandırın ve bu doğrultuda davranın. Eğitmeninizin yazacağı workout’un nedenini ve sonuçlarını kurumsal olarak ortaya koyun.

Worfact i kullanarak altyapınızı güçlendirin ve bu yolda ciddi bir adım atın. Eğitmeniniz workout yazarken görsel olarak bilgilendirerek profesyonel bir görüntü versin. Verdiğiniz hizmeti eğitmenlerin yanı sıra modern sistemlerle destekleyin.

My Image

Üyelerinize davranışınızın nedenini açıklayın. Size … workout’u yazıyorum çünkü geliştirmeniz gereken kaslar şunlar… şeklinde söylemlerde bulunun.

Tesisinizi kağıt yığınlarından kurtarın. Tüm workout’larınızı elektronik ortama taşıyın ve her yerden ulaşım imkanı sağlayın.Üyeleriniz tesise geldikleri zaman kioskları, dışarıdayken ise mobil cihazlarını veya WEB ortamını kullanarak workout’larına ulaşabilsinler.

My Image

Worfact ile bütün workout sisteminizi elektronik ortama taşıyın ve ölçeklenebilir bir sisteme sahip olun. Üyelerinizle kurumsal olarak ilgilenin ve ilgi seviyenizi dokümante edin.

Hangi üyenizle ne kadar ilgilenildiğinin raporlarını alın ve ilgi seviyenizi ona göre ayarlayın. Bu sayede elde tutma oranlarınızı artırın.

İlgi seviyenizi ne kadar doğru tespit eder, ona göre ayarlarsanız o kadar üye memnuniyeti de artacaktır.

My Image

Rastgele yazılmış workout’lardan uzak durun. Kağıt yığınlarından ve tek yönlü hizmetlerden kurtulun. Tesisinizde yazılan workout’lara WEB ve MOBİL ortamlardan ulaşılmasını ve üzerlerinde işlem yapılmasını sağlayın.

Unutmayın! İnsanlar bir şeyi yapmaktan daha çok çevresindekilerle paylaşmaktan hoşlanır, onlara bu imkanı sağlayın.

My Image

  • Tesisinizde yazılan workout’ları kategorize edin.
  • Hangi eğitmeniniz ne kadar workout yazmış analiz edin.
  • Yazılan workout’ların kurumsal yapınıza uygunluğun kontrol edin.
  • Eğitmeninizin ilgi seviyesini tespit edin.
  • Eğitmen - Üye ilişkisini daha ileriye taşıyın.

My Image

  • Üyelerinizin hesaplarına kendi logonuzu ekleyin.
  • Üyelerinizin gerçekleştirdiği workout’ları sosyal medya üzerinden paylaşmalarını sağlayın.
  • Üyelerinizin sosyalleşmesi ile birlikte tesisinizin ismi de yayılsın ve büyüsün.
  • Bu sayede tercih edilir olun.

My Image

Üyelerinizin elinin altında olun. Mobil cihazlar üzerinde bulunan firma sayfasındaki mail, facebook, twitter, web seçeneklerle size ulaşmalarını ve takip etmelerini sağlayın.

Kendi hesaplarında her zaman yer alın ve akıllarından çıkmayın.